STEM-навчання у Запоріжжі. Плануємо дозвілля разом!

Технічна студія «Винахідник» запрошує дітей на курси розвитку з LEGO Education!

Чудова, на мою думку змога провести осінні канікули із користю!

Основна мета  навчання активне дослідження світу за допомогою конструктора LEGO Duplo і System з навичками рахунку і розвитку мови.
Lego-технології сьогодні — це навчання в грі і розвиток, поєднане з яскравими позитивними емоціями.

Курс «Основи робототехніки» 1-й клас

Курс «Основи робототехніки» 1-й клас
 (1-й клас)

Що вивчаємо:

На цьому курсі діти конструюють і програмують автономних роботів, створюють наукові проекти, вивчають тваринний світ, дізнаються про новітні технології, досліджують космічний простір.

Упродовж цього вступного курсу діти вивчають основи механіки, математики та програмування. Головний принцип навчання на цьому курсі — «а що, як…»: діти експериментують, перевіряють свої теорії та не бояться робити помилки.

Курс «Захоплююча математика» (рівень 1) 1-й клас

 Курс «Захоплююча математика» (рівень 1) 1-й клас

(1-й клас)

Що вивчаємо:

Основне завдання курсу — зацікавити дітей вивченням математики, навчити шукати та пояснювати власні рішення, розвинути навички логічного мислення та аналізу.

За допомогою LEGO ми «конструюємо» умови й розв’язуємо завдання з додавання, віднімання, знаходимо частину від цілого тощо. У процесі гри засвоюємо математичні поняття й вивчаємо геометричні фігури. Для закріплення здобутих знань розгадуємо головоломки, розв’язуємо задачі на логіку та граємо в командні математичні ігри.

Курс «Робототехніка Scratch» 2-й клас

 Курс «Робототехніка Scratch» 2-й клас

(2 клас)

Що вивчаємо:

“Робототехніка Scratch” — це курс, де програмування роботів стає ще цікавішим та інтерактивнішим, оскільки відкриваються нові можливості для наймолодших робототехніків. Тепер можна створювати власні історії, ігри, анімацію і всі ці інновації поєднувати з конструюванням та програмуванням роботів.

Курс «Захоплююча математика» (рівень 2) 2-й клас

 Курс «Захоплююча математика» (рівень 2) 2-й клас

(2 клас)

Що вивчаємо:

Логічне продовження курсу «Захоплююча математика. Рівень 1», що містить ще більше цікавих задач, унікальних моделей та нестандартних рішень. Кожне завдання має логічну складову і декілька підходів до розв’язання. Завдання курсу: орієнтувати дітей на виконання конкретних і складних математичних задач за допомогою цеглинок LEGO як матеріалу для рахування та моделювання.

Курс «Kid’s project» (Рівень 1) 7-8 років

 Курс «Kid’s project» (Рівень 1) 7-8 років

(7-8 років)

Що вивчаємо:

Учні об’єднуються в команди та створюють проекти, присвячені актуальним науковим і соціальним проблемам, наприклад, утилізація та переробка сміття, відновлювані джерела енергії, допомога людям з обмеженими можливостями. Діти самостійно конструюють складні моделі приладів і навчаються створювати презентації в PowerPoint і StoryVisualizer.

Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» 2-3 клас

 Курс «Пізнаю світ з Minecraft: EE» 2-3 клас

(2-3 клас)

Що вивчаємо:

«Пізнаю світ з Minecraft: EE» — курс, який розроблено на основі всесвітньо відомої гри Minecraft. Освітня версія гри Minecraft education — відмінний інструмент для навчання, який використовується в Європейських школах при вивченні різних предметів. Курс спрямований на STEM-навчання для учнів другого класу і доповнює шкільну програму предмета «Я досліджую світ». Протягом курсу діти гратимуть в тематичних «світах», де за сюжетом гри виконують завдання по темі уроку. Наприклад, протягом 6 занять учні вивчають Марс: знаходять і лагодять марсохід, досліджують копалини планети, створюють теплицю для вирощування рослин і багато іншого. Уроки по «Пізнаю світ з Minecraft: EE» спрямовані на розвиток читання, письма, рахунку, логіки, просторового уяви, креативності та командної роботи.

Курс «Практична механіка» 3-й клас

 Курс «Практична механіка» 3-й клас

(3-й клас)

Що вивчаємо:

«Практична механіка» — курс, що дозволяє отримати базові знання з механіки у цікавій формі. Діти вивчають основні фізичні поняття та закони механіки в процесі конструювання і дослідження моделі.

Кожне заняття — це як лабораторна робота з фізики, але з улюбленим конструктором LEGO, де перш ніж провести експеримент та отримати результат потрібно сконструювати власний прилад.

Курс «Kid’s project» (Рівень 2) 3-й клас

 Курс «Kid’s project» (Рівень 2) 3-й клас

(3-й клас)

Що вивчаємо:

Поглиблюємо навички генерувати інноваційні рішення і захищати власні ідеї: тепер діти конструюють не моделі, які вже існують, а власні вигадані проекти. Для створення проекту учні комбінують знання з різних галузей і багато працюють у команді, вчаться робити відеопрезентації, опановують основи монтажу рекламних роликів своїх винаходів у Movie Maker.

Курс «Програмування з Minecraft: EE» 3-4 клас

 Курс «Програмування з Minecraft: EE» 3-4 клас

(3-4 клас)

Що вивчаємо:

Майбутні програмісти почнуть автоматизувати віртуальний світ Minecraft та створювати в ньому власні ігри. Для цього діти опанують середовище програмування MakeCode, де програми складаються з блоків, а одним кліком можна перетворити їх на справжній JavaScript код. Діти засвоять основні поняття в програмуванні та розвинуть алгоритмічне мислення.

Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років

 Курс «Архітектура» (рівень 1) 8-16 років

(8-16 років)

Що вивчаємо:

Це курс для майбутніх архітекторів, дизайнерів та інженерів. Діти знайомляться зі всесвітньо відомими пам’ятками архітектури й конструюють їх з авторських наборів LEGO. Учні вивчать архітектурні стилі й напрями, зможуть їх розрізняти. Також діти  навчаються працювати з олівцем, зображати план, фасад, розріз і перспективу будівель та споруд.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *