Дитина сильно нервує, коли програє — поговорити з ним або забрати планшет?

Добрий день. Це Дмитро Карпачов.

Картинки по запросу карпачев

Я впевнений, багато батьків помічали за своїми дітьми сплеск негативних емоцій після поразки в грі. Я сам особисто зіткнувся з цією проблемою, і ось який знайшов вихід.

Коли мій син після чергового програшу почав нервувати, я сказав йому:

«Послухай, я купив тобі комп’ютер, я плачу за інтернет і купую нові ігри для того, щоб тобі було добре, щоб ти отримував задоволення і радів. Якщо під час гри ти не радієш, а сумуєш, значить, щось не так. Давай ти не будеш грати! Я не дозволю тобі займатися тим, що тебе засмучує і мучить! Тому ти або вчися контролювати свої емоції,
або не грай в цю гру «.

І дитина зрозуміла, що потрібно брати себе в руки.

Не скажу, що це у нього завжди і в усьому виходить, але він розуміє, про що мова і старається. А я підтримую його і допомагаю йому заспокоїтися, розповідаю, як привести себе в порядок.

АЛЕ! Ви повинні розуміти, що діти починають намагатися контролювати свої емоції тільки з 5-7 років. До цього віку їхня нервова система просто ще не здатна на таке. Тому безглуздо вимагати від малої дитини, щоб він тримав себе в руках, як це роблять дорослі.

І пам’ятайте, головне у вихованні дітей — це хороші взаємини і комунікація. Не факт, що дитина з першого разу вас
послухає і виконає прохання, але якщо ви будете наполегливі і непохитні, ви обов’язково досягнете свого.

Удачі вам.

P.S. Я б хотів вам дати більше інформації з даної теми, тому завтра розповім про причини поганої поведінки дитини, коли ви забираєте у нього гаджет, і дам додатковий бонус.

Підпишіться на мої канали, щоб отримувати
безкоштовний цінний контент:

Facebook    Instagram   Youtube

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *