Навчальна евакуація

У світлі останніх державних подій й узагалі на випадок будь-якої надзвичайної ситуації в ЗОШ І-ІІІ ступенів №54  20 квітня розпочалася  навчальна евакуація…

За командою директора закладу Ірини Іванівни Сіліної були відкриті всі виходи  та пролунав довгий тривожний дзвінок. Він сповістив персонал й учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації із приміщення школи.

 

Весь день був присвячений заходам безпеки і захисту свого життя. Серед учнів середньої ланки проводилися конкурси і змагвння. Серед усіх найкраще виконали завдання учні 6-А класу (кл. керівник Колесник Валентина Павлівна).

Отже, учні  та працівники школи за достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення школи; вчителі та старости доповіли директору про те, що всі підопічні знаходяться на безпечній території, із засобами індивідуального захисту.  Евакуація була проведена вдало та на достатньому рівні.

Але практика показала, що теоретично — всі учні школи добре знають правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. На практиці ж діти часто губляться і не завжди виконують правильні дії. Отже маємо із чим працювати, знаємо, що треба взяти до уваги!

Нехай наше життя буде безпечним і мирним!

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *