Комп’ютерний набір замість письма в школі: 6 міфів

Писати ручкою на папері сучасним дітям доведеться лише в школі, проте ми навчаємо їх саме цьому, а не комп’ютерному набору. Вважається, що це корисніше для розвитку мозку. Проте останнім часом вчені змінюють точку зору: друкування незаслужено знецінено. Воно розвиває багатозадачність, швидкість мислення та креативність. Як це відбувається — пояснює психотерапевт Марія Гончаренко.

У чому сенс та мотивація?

 Жахливий почерк у школярів сьогодні зустрічається набагато частіше, ніж раніше. Вчителі, яким доводиться перевіряти десятки зошитів з нерозбірливими записами, стогнуть. А батьки стогнуть, коли намагаються всадити дітей за прописи.
Ще не так давно учні боялися зниження оцінки за неохайний почерк, але за новими стандартами знижувати за це бал не мають права. Мотивація — єдине, що спонукатиме вдосконалюватися.
 Батьки не знають, як заманити малого школяра виводити в зошиті палички та кружальця, доки він жваво клацає по «клаві» — пише коментар до улюбленої гри.

Сучасна дитина не бачить сенсу акуратно виводити літери, адже роздруківка набраного нею тексту завжди розбірлива.


До того ж у чатах дитину чудово розуміють, хоча від руки вона пише, як курка лапою.
Вчителі та батьки найчастіше переконані, що це — дефект навчання та велика втрата, яку не замінить натискання кнопок на клавіатурі. Уявімо, що прописи взагалі відмінили, а школярам дозволено працювати на гаджетах.
Детальна інформація за посиланням — http://qoo.by/3ZrY

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *